O Nás

SPOJOVÁNÍ SVĚTŮ, VYTVÁŘENÍ SNOV

Naše cesta začala pozoruhodným zvratem osudu. Dva spoluzakladatelé, jeden ze Slovenska a druhý ze Singapuru, měli možná odlišné zázemí, kultury a životní zkušenosti, ale sdíleli společnou vizi. Vizi, která překračuje hranice a mluví o síle lidského spojení.

Se společnou vášní pro urychlení pozitivní změny v globálním měřítku se ocitli v srdci Prahy, města dlouho známého jako kolébka umění, inovací a inspirace. Ve světě prosyceném neustálým proudem reklam a nabídek produktů se smysluplná sdělení často ztrácejí v chaosu.

1

Kvalita nade vše

Kvalita mluví za mnohé. Každý projekt, který přijmeme, nás vyzývá k dosažení špičkové kvality – vizuální přitažlivosti a hodnoty.

2

Spolehlivost, důvěra

Dlouhodobé vazby spočívají na důvěře. Plníme sliby, dodržujeme termíny a podporujeme pevné vztahy s klienty.

3

Kreativita a inovace

Každý projekt: příležitost pro inovace. Unikátní metody zapojí a osloví vaši cílovou skupinu

4

Zaměřený na zákazníka

Naši klienti jsou naší nejvyšší prioritou. Posloucháme vaše potřeby a cíle a přizpůsobujeme naše řešení, aby vyhovovalo vašim požadavkům.

5

Etika a Otevřenost

We are open, honest, and ethical in everything we do. Transparency builds trust, which is the key to success.

6

Efektivita, dopad

Jsme otevření, upřímní a etičtí ve všem, co děláme. Průhlednost buduje důvěru, což je klíč k úspěchu.

7

Odvaha, odhodlání

Nebojíme se zkoušet nové věci a hledat řešení, která vynikají. Odvaha nám pomáhá inovovat a dosahovat úspěchu.

8

Odbornost

Nepřetržitě se vyvíjíme, sledujeme trendy, učíme se a zdokonalujeme své znalosti v měnícím se světě designu a animace.​

Zakladatelé

Jaylyn Kua

S více než 10 lety zkušeností v marketingu, včetně různých pozic ve společnostech American Express, Standard Chartered a Binance. Má bakalářský titul  v oboru podnikání na London School of Economics, University of London.

Jozef Michálek

Inovativní designový vizionář s více než 12 lety zkušeností, včetně úspěšného působení v 1to1 Design. Znalost produktového designu, grafického designu, webdesignu, 3D animace a marketingu. Je držitelem titulu Magistr umění (MgA.) v oboru Design na ČVUT v Praze.

Naše mise je jasná:

Vytvářet elegantní a přesto účinné designy, web design, webstránky a loga které inspirují a proměňují svět, jedním inovativním konceptem za jednou.

S hrdostí oceňujeme více než 12 let zkušeností a naši schopnost vytvářet mimořádné designy, zejména ty, které zapojují a rezonují s publikem. Pevně věříme v schopnost designu vyprávět příběhy a vyvolávat emoce. Každý projekt nese známky našeho osobního přístupu a neochvějného závazku.

Naši klienti